24
تیر

Winbrella

Winbrella

پارچه های پرده ایی وینبرلا

کشور ترکیه یکی از بازیگران اصلی صنعت نساجی و پارچه های پرده و پارچه مبلی در دنیا میباشد. تا سال ۲۰۲۰ کشور ترکیه به چهارمین کشور صادر کننده ی منسوچات در دنیا تبدیل شد. قدمت ترکیه در تولید پارچه و منسوجات به دوران عثمانی میرسد.

مهمترین بازار مقصد صادرات پارچه های پرده و پارچه مبلی منسوجات ترکیه به اروپا و کشورها ی همچون انگلستان ، آلمان و اسپانیاست که پارچه ای تولید ترکیه از در مقایسه با پارچه های چینی و عربی دارای کیفیت بسیار بالا با قیمت منطقی هستند و پارچه پرده و پارچه مبلی ترک در اروپا رقبای خ.ود را حذف کرده اند.

یکی از بزرگترین عوامل موفقیت پارچه های پرده و پارچه مبلی های ترک به نسبت رقبا بحث وجود لوازم جانبی و اکسسورهایی همچون میله ها ، بندها ، براکت ها ، حلقه ها ، گیره ها و نگهدارنده هاست که خود را نسبت به دیگر فعالان این دست محصولات متمایز کرده اند.

در این میان پارچه های وینبرلا از برند توزمن تکستایل حرف های زیادی برای گفتن دارد.

در باره ی  برند  وینبرلا

وینبرلا یک برند شناخته شده در ترکیه و دنیا و از محصولا کمپانی توزمن تکستایل است که این کمپانی با دانش و فناوری بینظیر خود در زمینه ی تولید پارچه پرده و پارچه مبل دست به خلاقیت و تولید بر پایه ی دانش روز زده است.

کمپانی توزمن محصولات خود را به ۴۳ کشور در دنیا صادر میکند ، انواع تولیدات این برند محبوب عبارتند از: پارچه حریر یا ظریف وینبرلا ، پارچه پرده ایی وینبرلا ، پرده تزیینی وینبرلا ، پاررچه ی اثاثیه  وینبرلا ، پارچه ی کوسن وینبرلا ، پارچه مبلی وینبرلا ، پارچه حاشیه وینبرلا و پارچه رو تختی وینبرلا.

مجموعه ی محصولات وینبرلا از لحاظ استایل و ظاهر دارای تنوع فراوانی همچون : طرحهای بافتنی ، ژاکارد بافتنی ،پرده ی ساده  ، پرده ی ژاکارد، لیزر ، پرده ی چین دار ساده ،مخملی ، گلدوزی شده ، ژاکارد پانو و سیاه

 کمپانی وینبرلا با پیروی از آخرین متد و اصول طراحی و تولید محصولات باکیفیت همواره پایبند به حفظ اصول رعایت حقوق مصرف کنندگان و تداوم همکاری با شرکای تجاری خود است.

 

برند وینبرلا با عنوان تجاری” فابریک وینبرلا” در حال تولید پارچه های پرده و پارچه مبلی همانند موارد زیر است:

  • پارچه های ژاکارد
  • پارچه های دابی
  • پارچه بافی لنو
  • پارچه های بافتنی
  • پارچه های چاپ شده
  • پارچه های آماده
  • پارچه های گلدوزی شده
  • پارچه های کتانی
  • پارچه های مقاوم در برابر آتش

 

قیمت پارچه پرده و پارچه مبلی

با توجه به تنوع کالکشن های پارچه پرده و پارچه مبلی پس از بازدید کالکشن های مختلف و حضور کارشناسان ما  از قیمت هر کدام مطلع میشوید

چنانچه تصمیم به خرید پارچه پرده و پارچه ی مبلی در غرب و شمال غرب ایران دارید ما در کیواران با محصولات وینبرلا منتظر شما هستیم تا در پروژه ی شما نقشی ایفا کنیم