Texam

Texam

کاغذدیواری تکزم ایتالیا، جذاب ، لاکچری و تکرار نشدنی

کاغذدیواری راش آلمان را اگر بخواهیم در سطح دنیای ماشین مقایسه کنیم با بنز و هم رده است ، اما اگر بخواهیم تگزم را مقایسه کنیم این کاغذدیواری فوق خاص را میتوان با بوگاتی تشابه کرد.

ایده ی اولیه کاغذدیواری تکزم ایتالیا در دهه ی ۷۰ میلادی توسط جیانفرانکو سالوی در شهر تورین ایتالیا استارت خورد. جیانفرانکو اولین کالکشن خاص و تکرار نشدنی خود را در آمریکا به کمک یک طراح آمریکایی به بازار عرضه و نام تجاری تگزم را برای آن انتخاب کرد.

مجموعه ی تگزم پس از معرفی برند تجاری تگزم در دنیا تلاش کرد تا روش های چاپ سنتی را بامتدهای بروز دنیا تزکیب و کارهای خلاقانه و جذاب تری به بازار عرضه کند. در تیم تگزم بیش از ۲۰ طراح همواره مشغول ایجاد طرحهای لوکس و خلاقانه با برترین متدهای طراحان و معماران بروز دنیا هستند. و همواره در حال بروزرسانی و طراحی خلاقانه ی تمام جزییات هستند تا این برند لوکس را به یک کاغذدیواری لوکس و لاکچری تبدیل کند.

کاغذدیواری تگزم ترکیب خلاقانه ایی از بازی نور و رنگ است که روح زندگی را در فضا پخش میکند، روح مجلل کاغذدیواری تکزم بدلیل ترکیب با شیشه ، فلز ، کوارتز ، مخمل و پارچه باعث شده است که این برند بسیار ویژه و متفاوت شود.

هنر اصلی و خاص بودن برند تگزم در ترکیب و هماهنگی این برند با تمامی اکسسوری های و فضاهاست ، روح این کاغذدیواری با تمامی متریالها و فضاها همخوانی کامل دارد.

 

 معرفی کالکشن های برند تگزم

 

ALKIMIA کالکشن

آلکیمیا مستقیما از الیاف گیاهی تولید میشود که عناصر طبیعی را با مدرنیته آمیخته است ، شاید بتوان شعار نقش رنگ و عناصر در معماری پاسخ این کالکشن جذاب باشد.

 

DUET کالکشن

وقتی برای اولین بار به این کالکشن نگاه میکنید  در نگاه اول دو فرد آمیخته به هم در عین حال مجزا از هم را میبینید که این پارادوکس به شکل هنرمندانه ایی در این کالکشن خودنمایی میکند. دو الگوی مختلف که یک سبک واحد را پیروی میکنند، در ساخت این کالکشن از الیاف طبیعی کتان استفاده شده است.

 

LUX کالکشن

این کالکشن با شعار نور و لوکس در کنار هم طراحی و تولید شده است. این کالکشن شکوه و زیبایی را به تصویر میکشد و خاص کسانی است که همواره میخواهند بدرخشند. ترکیب هنرمندانه ی طرحهای طبیعی با گرافیک در این آلبوم به خوبی نشان داده شده است. اگر میخواهید منحصر باشید این آلبوم انتخاب شماست.

 

AMBIENT کالکشن

لوکس بودن در کنار سادگی شعار اصلی این کالکشن است ، توانایی باورنکردنی این کالکشن در انتقال بی حد و مرز زیبایی مثال زدنی است ، طبیعی بودن و الهام از پارچه های باستانی در این کالکشن خودنمایی میکند ، اگز عاشق پارچه های باستانی هستید این بهترین گزینه برای شماست.

 

ID کالکشن

هویت یک عنصر اساسی برای شناخت شخصیت ،روحیات و خلقیات یک فرد است ، در این کالکشن ترکیب مدرنیته با سنت شما را مجذوب میکند ، مجموعه ایی از طرحهای گرافیکی خاص با رنگ های جذاب ویژگی بارز این آلبوم است.

 

در کل باید گفت که کاغذدیواری تگزم ایتالیا بی شک  سرآمد کاغذدیواری در جهان و لوکس ترین برند کاغذدیواری در دنیاست ما با تگزم خاص بودن را به شما هدیه میدهیم.

کیواران نمایندگی رسمی و انحصاری کاغذدیواری لوکس و لاکچری تگزم در غرب و شمال غرب ایران شما را به دیدن کالکشنهای تگزم ایتالیا در شورووم کیواران دعوت میکند.

 

باز کردن چت آنلاین
چت آنلاین
سلام