Ravena wallpaper

Ravena wallpaper

کمپانی راوینا یکی از مطرح ترین و بزرگترین تولیدکنندگان کاغذدیواری در شهر ترکیه میباشد.که با سرمایه گذاری شرکت بین المللی برکت گروپ فعالیت میکند. خط تولید کاغذدیواری راوینا در سال ۲۰۱۶ زیر نظر مستقیم راش آلمان در شهر بندیرما ی ترکیه راه اندازی شد، مجموعه ی راوینا بر اساس رنگ و طرحهای دلپذیر و ذائقه ی مختص خاورمیانه فعالیت دارد.

کمپانی راوینا از همان ابتدا استفاده از مواد اولیه ی درجه یک و تولیدات مورد تایید راش آلمان را سرلوحه ی کار خود قرار داد و از استانداردهای کیفی شرکت راش آلمان تبعیت میکند تا محصولاتی با سطح کیفی بزرگان دنیا در صنعت کاغذدیواری به مشتریان خود عرضه نماید. تولیدات راوینا بر اساس رنگهای پایه آب و همگام با محیط زیست بدون خطر برای سلامتی انسان و محیط تولید میشوند.

کالکش های برند راوینا

برند راوینا برای تمام سلیقه ها و شخصیت بخشیدن به دیوارهای محیط زندگی شما برنامه و تنوع دارد ، با ورود افراد به هر محیطی اولین فرکانسهای بصری به بیننده منتقل میشود که با اندکی تامل در تصمیم گیری انتخاب رنگ و طرح محیط میتوانیم محیطی بسیار متفاوت خلق کنیم. از محبوبترین کالکشنهای کمپانی راوینا میتوان به مور ، کانتمپو و اسپیکتروم اشاره کرد.

کالکشن اسپکتروم: این کالکشن با شعار “در نور مناسب ، در زمان مناسب همه چیز خارق العاده ست”  طراحی شده است، در واقعی معنی کلمه ی اسپکتروم همین شعار است ، شاید بتوان محتوی این شعار را در استفاده از زوشنایی و تمرکز بر نور روی دیوارهایی که میخواهید خاص باشند جستجو کرد.

کالکشن کانتمپو: این کالکشن با هدف نگاهی هنرمندانه به محیط و زندگی طراحی و خلق شده است ، طرح ها و رنگهای گرم ، روشن و رمانتیک از ویژگیهای ابن آلبوم است که دیوارهای خانه و محیط کار شما را با ترکیب از طرحهای کلاسیک ،نئوکلاسیک و مدرن متفاوت میکند.

کالکشن مور : شعار این کالکشن “خیلی بیشتر از حد انتظار ” است. در واقع شعار همیشه ی کمپانی راونا  حرکت به سوی انتظارات فراتر از همیشه ی مشتریان است. راونا در کالکشن مور تلاش بر تحقق شعار بی حد و مرز بودن زیبایی دارد

 

کلام پایانی

کالکشن های راونا را باید مجموعه ی اقتصادی  نامید ، مجموعه ایی که با تمام جذابیت و زیبایی از لحاظ هزینه منطقی و بصرفه است.

برای بازدید از کالکشن کاغذدیواری راوینا و قیمت هر کالکشن در شورووم کیواران منتظر شما هستیم، کیواران نمایندگی رسمی و انحصاری راوینا در غرب و شمال غرب ایران

باز کردن چت آنلاین
چت آنلاین
سلام