24
تیر

Hespera

Hespera

پارچه ی پرده ای هسپرا کیفیت و ماندگاری بالا

برند هسپرا وابسته به کمپانی هوم دکور یکی از یزرگترین توزیع کنندگان پارچه پرده و پارچه مبلی در سراسر دنیاست، شعار برند هسپرا “طرح هایی که به خانه ی شما روح میبخشد” این برند معتقد است که استفاده از پرده های هسپرا و محصولات هوم دکور فضای خانه ی شما متفاوت میشود.

مشخصات پارچه پرده خوب

پارچه های پرده ای هسپرا همانند دیگر پارچه های ترک دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که در اینجا اشاره میشود، پارچه های پرده از نظر وزن تقریبا متوسط هستند که به پارچه های چند کاربرده نام برده میشوند. این پارچه ها معمولا از پارچه های مبلی سبکتر هستند.

این نوع پارچه ها عموما از جنس کتان ،پنبه و الیاف ابریشم مصنوعی ساخته میشوند که انواع طرحدار آن نیز قابل گلدوزی هستند.

پارچه ها بر اساس وزن به سه نوع تقسیم میشوند

 

پرده روان

پرده متوسط

پرده حجیم

جنس پرده روان عموما از الیاف طبیعی همچون ابریشم ، ابریشم سبک ، ریون و پلی استر است. جنس پارچه پرده متوسط معمولا از پنبه ، بافتنی جرسی، پشم و پلی استر میباشد. پارچه پرده حجیم معمولا از جنس خز، پشم سنگین و خز مصنوعی است.

 

 ماندگاری بالای پارچه پرده ایی هسپرا

برای بررسی ماندگاری پارچه پرده ایی معمولا از آزمون مالش دوبل که به تست وایزنبک مشهور است استفاده میشود، در این آزمون با سایش پارچه به صورت عقب جلو مقاومت پارچه از لحاظ عدم پارگی تار و پود مورد آزمایش قرار میگیرد و هر چه این زمان طولانی تر شود کیفیت و استحکام پارچه بالاتر است . پارچه پرده ی هسپرا از لحاظ کیفیت در میان پارچه پرده های ترک دارای کیفیت مطلوبی است و از لحاظ ماندگاری نمره ی قابل قبولی دارد.

پارچه پرده ای هسپرا با ۱۵۰۰۰ مالش در آزمایش ایزنبک دارای نمره ی قبولی بالایی است.

 

انتخاب پارچه پرده و پارچه مبلی مناسب

شما میتوانید در غرب و شمال غرب ایران برای انتخاب پارچه پرده و پارچه مبلی از شورروم کیواران بازدید فرمایید.

 

قیمت پارچه پرده

با توجه به تنوع بالای محصولات پارچه مبلی و پارچه ی پرده در زمان بازدید از شورووم کیواران همکاران ما شما را در انتخاب و قیمت انواع محصولات یاری خواهند کرد.