اس اس پی فلورینگ

Spc flooring  پوشش کف اس پی سی

پوشش کف اس پی سی به عنوان آخرین گزینه ی پوشش کف و محبوب ترین پوشش اقتصادی کف در دنیا شناخته میشود ، این پوشش بهترین جایگزین کفپوشهای وینیل یا پی وی سی هست.

اگر شما بچه دارید ، اگر شما حیوان خانگی دارید ، اگر شما نیاز به نظافت مدام کف خانه یا محل کار خود دارید بی شک پوشش اس پی سی فلورینگ بینظیرترین پوشش کف برای خانه ، محل کار یا مغازه ی شماست.

پوشش کف اس پی سی از مغزی و هسته ی با پودر سنگ ساخته شده که این پوشش را صدرصد ضدآب میکند ، این پوشش ضدخش مشکلات و معایب کفپوشهای پی وی سی و پارکت لمینت را در مقابل رطوبت و ضربه ندارد.

 

مواد تشکیل دهنده:

هسته ی سخت و فشرده ی اس پی سی فلورینگ از پودر سنگ و پودرهای معدنی ساخته میشود

روکش آن از دکورگراف کامپوزیتی بسیار مقاوم تشکیل میشود که در انواع رنگها و طرحها موجود است

زیره ی آن از یک لایه فوم یا چوب پنبه تشکیل شده که این کفپوش معرکه را در مقابل سطوح ناهموار کف محافظت میکند و فرم خود را بر خلاف کفپوش وینیل و پارکت لمینت در مقابل شیب سطح از دست نمیدهد.

 

 

مزایای کفپوش های اس پی سی

پوشش ۱۰۰% ضد آب و بدون درز نسبت به کفپوشهای وینیل یا پی وی سی

پوشش ضد خش و مقاوم نسبت به ضربه و فشار  پوشش اس پی سی  از نظر رده ی مقاومت سایشی از برترین پوشش های کف است. این ویژگی مقاومت در برابر سایش اس پی سی فلورینگ را  به عنوان بهترین  پوشش کف مسکونی ، تجاری و اداری از بقیه ی پوشش های کف متمایز میکند.

نصب به صورت کلیکی و تعویض راحت در هر زمان ممکن

ضخامت ۶ میل و یک لایه فوم در زیر پوشش کف اس پی سی

عایق صدا   کفپوش های اس پی سی با توجه به ماهیت خود یکی از بهترین عایق های صدا در زمینه ی کف در دنیاست

مقاومت در برابر لکه   پوششهای اس پی سی فلورینگ با توجه به روکش کامپوزیتی آن در مقابل در تمام لکه ها حتی روغن ها  مقاوم است.

نظافت بسیار آسان  پوشش کف اس پی سی فلورینگ بر خلاف پوششهای کف وینیل و پی وی سی در مقابل شوینده ها بسیار مقاوم بوده و به راحتی تمیز و پاک میشود

 

Spc flooring نصب

 نصب پوشش کف اس پی سی بصورت کلیکی و همانند پارکت لمینت است و بر خلاف پوشش های کف وینیل و پی وی سی نیاز به چسپ و بوی نامطبوع در محیط ندارد.

همچنانکه نصب آن سریع و آسان است  جمع آوری و جمع کردن آن نیز بدون دردسر و با باز کردن کلیک ها به راحتی انجام میپذیرد.

 

آتلیه ی طراحی و معماری کیواران به عنوان یکی از تامین کنندگان اس پی سی فلورینگ در خاورمیانه و همچنین به عنوان تنها تامین کننده ی متریال های لوکس و اورجینال اروپایی در غرب و شمال غرب ایران همواره از ابتدا تا انتهای پروژه کنار شماست

باز کردن چت آنلاین
چت آنلاین
سلام