پارکت چوبی روتیش اتریش

 

Roteiche wood flooring پارکت چوبی روتیش

پارکت های تمام چوب و چوبی مهندسی شده ی روتیش محصول کمپانی روتیش کشور اتریش است.

روتیش برگرفته از نام خانوادگی و تلاش چند دهه ی این خانواده در صنعت چوب و فلورینگ است.  خانواده و کمپانی روتیش از خوشنامان تولید کننده ی پوششهای چوبی کف در کشور اتریش و سراسر اروپا هستند ،کشور اتریش در زمینه ی پوششهای چوبی کف و پارکت های چوب در اروپا و سراس دنیا سرآمد و خوشنام است.

شعار اصلی کمپانی روتیش فرم و طرح خلاقانه با عملکرد بینظیر است که همواره این شعار خط مشی خانواده ی روتیش و مجموعه ی همکاران در کمپانی است.

کل محصولات کمپانی روتیش اتریش بدون دخالت مواد مصنوعی چه در پروسه ی تولید و چه در مورد روغن های مورد نیاز خود همه و همه الهام گرفته از طبیعت و در روندی کاملا طبیعی انجام میشود.

 

محصولات کمپانی روتیش عمدتا به سه  دسته تقسیم میشوند:

پارکت های چوبی مهندسی شده

پارکت های تمام چوب

پارکت های چوبی سفارشی با طرح و رنگ سفارشی کارفرما

 

 

لایه بندی و جنس چوب در پارکت چوب  روتیش

پارکت های چوبی روتیش اتریش از سه لایه تشکیل میشوند

لایه اول یا رویه که از چوب طبیعی و معمولا از چوب بلوط یا زبان گنجشک با ضخامت ۴ میل تهیه و ساخت میشود

لایه وسط یا کوربورد یا مغزی که با ضخامت ۸ میل و از چوب درختان کاج یا صنوبر که از باکیفیت ترین چوبها هستند ساخته میشود   

لایه ی سوم که لایه ی نهایی و با کف ارتباط مستقیم دارد که با ضخامت ۵/۱ میل و از چوبهای نرم و متعارف در مقابل فشار و حرارت ساخته میشود

 

پارکت چوبی یا سرامیک

پارکت های چوبی به عنوان پوشش کف گزینه ی مزایا و امتیازهای بیشتری نسبت به سرامیک دارد ، سرامیک سرد ، صلب و بشدت لغزنده است ، طبق تحقیقات ثابت شده به علت برخورد مستقیم بدن با سرامیک سرد دردهای کمر و آرتروز را به همراه دارد ، قطعا شما نیز با افرادی برخورد کرده اید که به خاطر لغزیدن روی سرامیک دچار شکستگی دست و پا روی سرامیک شده اند ، پارکت چوبی روتیش اتریش بخاطر بافت طبیعی اصلا لغزنده نیست، پارکت چوبی روتیش بوی طبیعی چوب را به فضا منتق میکند  حس آرامش ارمغان روتیش برای شماست.

 

مزایای پارکت های چوب مهندسی شده ی روتیش

استفاده از باکیفیت ترین منابع چوب های جنگلی در اروپا

عدم امکان باز کردن درز بخاطر دانسیته و مواد اولیه ی باکیفیت

عدم استفاده از فرمالدیید در فرایند پارکت چوب روتیش

قابلیت استفاده و نصب بر روی سیستم گرمایش از کف

امکان استفاده در تمام فضاها و کاربری ها به علت کیفیت بسیار بالا

امکان سفارشی سازی ابعاد پارکت چوب روتیش به درخواست کارفرما

 

پارکت چوب مناسب شما

با توجه به سیاست کاری و خط مشی کمپانی روتیش در رابطه با مجصولات تولیدی و پارکت های چوبی و وود فلورینگ چون محصولات و کفپوش های چوبی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند بار تمامی فضاها قابل استفاده و نصب میباشند

محصولات ما با چوب طبیعی ساخته میشوند و برای اتاق کودک شما که مستقیم با کف و فلورینگ ارتباط دارد بهترین گزینه است

ما حس گرم چوب طبیعی و طبیعت را به خانه ی شما می آوریم ، سالن پذیرایی و فضای نشیمن شما با پارکت چوب روتیش اتریش جادویی خواهد شد

پارکت چوبی روتیش اتریش در عین سختی و کیفیت بالای چوب  قابلیت نظافت آسان و به دور از آسیب پذیری است ، پارکت چوب مهندسی شده ی روتیش اتریش فاقد الکتریسیته ی ساکن و انتقال حس آرامش به کارکنان و پرسنل شما در محیط کار است.

 

 

 

 آتلیه ی طراحی و معماری کیواران به عنوان واردکننده ی و نماینده رسمی پارکت روتیش اتریش در استانهای همدان ، ایلام ، کرمانشاه ، کردستان و ارومیه پذیرای شما همراهان گرامی برای بازدید از محصولات و انتخاب شما عزیزان است.

 

 

گالری محصولات روتیش

باز کردن چت آنلاین
چت آنلاین
سلام