راش

در باره ی  برند راش آلمان

کمپانی راش آلمان تولید کننده ی کاغذدیواری راش آلمان در سال ۱۸۶۱ میلادی در شهر برامشه ی آلمان تاسیس شد. در اوایل سال ۱۹۱۰ میلادی دفاتر این برند جهت گسترش شبکه ی فروش در چند شهر اروپا دایر گردید.شهرهای لندن ، پاریس و کپنهاگ اولین دفاتر کمپانی راش آلمان در اروپا بودند. دهه ی ۱۹۲۰ میلادی حرکتی بزرگ در مجموعه ی راش آلمان آغاز شد که این رویکرد امروز نیز همچنان ادامه دارد و این چیزی نبود جز تشکیل انجمن های راش با معماران و طراحان بنام و صاحب سبک اروپا جهت خلق آثار هنرمندانه و متفاوت.

خانواده ی راش همواره برای حفظ و گسترش این برند و پویایی آن تلاش میکنند. امروز نسل پنجم خانواده ی راش آلمان مشغول به مدیریت این کمپانی بنام و صاحب سبک است که با محصولات خود به دیوارها شخصیتی متفاوت میبخشند.هدف و شهار این مجموعه دیوارهای زیبا و متفاوت برای همگان است.

تحقق اهداف راش آلمان در دفتر مرکزی این کمپانی با ۳۵۰ کارمند در برامشه ی آلمان هر روزه به طور جدی پیگیری میشود ، طرحهای زیبا بروزرسانی میشوند ، کاغذدیواری های لوکس و لاکچری خلق میشوند و در نهایت تمامی طرحهای ترند جهانی در راش آلمان مورد آزمایش و بررسی قرار میگیرند و با هنرمندانه ترین شکل ممکن تولید میشوند.

 تقسیم بندی های راش آلمان

طعم ، سبک و هیجان سه بخش راش آلمان هستند که هر کدام در جذب و انتقال زیبایی و قدرت محصولات راش آلمان سهم ویژه ی خود را دارند.

بخش طعم یادآور جذابیت و زیبایی کاغذدیواری های راش آلمان در تمام دوران ها و سال های آینده است.

بخش سبک تضمین کننده ی زیبایی و جذابیت خاص اتاق ها و فضاهاست ، در این فضاها اشیا جذابتر و درخشان تر به نظر میرسند.

بخش هیجان در مورد جذابیت فروش این برند است که شما جذابیت و هنر بی مرز را به مشتریان خود هدیه میدهید و حس خوب در کنار راش بودن هدیه ماندگار شبکه ی فروش به مشتریان است که برندی اصیل و فاخر میخرند.

 

طرحهای کاغذدیواری راش آلمان

راش آلمان همواره در پی عینیت بخشیدن به شعار زیبایی برای همه است و برای موفقیت در این راه ۴ استودیو مطرح در آلمان همواره در حال ایده دادن و کمک به ایجاد طرحهایی مقبول در همه ی جهان هستند ، راش آلمان را شاید بتوان معرف کاغذدیواری آلمانی در دنیا دانست و یک نکته ی جالب که راش آلمان بزرگترین صادر کننده ی کاغذدیواری به کشور چین است.

 

خرید کاغذدیواری راش آلمان

در غرب و شما غرب ایران استانهای ایلام ، کرمانشاه ، کردستان و ارومیه و همچنین جزیره ی زیباس قشم راش آلمان را میتوانید از کیواران نمایندگی رسمی و انحصاری راش آلمان در این مناطق تهیه کنید . شورووم دایمی کیواران مستقر در استان کردستان و شهر خلاق موسیقی به انتخاب یونسکو در سنندج خیابان مبارک آباد جنب مدرسه ی تزکیه آتلیه ی طراحی و معماری کیواران میباشد.

 

قیمت کاغذدیواری راش

با توجه به تنوع کالکش ها و کاغذدیواریهای راش آلمان میتوانید با تماس با مجموعه ی کیواران نسبت به خرید کاغذدیواری های راش آلمان اقدام کنید.

باز کردن چت آنلاین
چت آنلاین
سلام