خرید شومینه

Fireplace شومینه

شومینه یا همینه سوز نوعی ساختار معماری در داخل دیوار است که به منظور نگهداری آتش و گاها پخت و پز از زمانهای قدیم مرسوم بود، آتش در آتش دان یا مجمر قرا میگیرد و دود و ذرات ناشی از احتراق سوخت شومینه از طریق لوله هایی از سقف خارج میشود.صدای سوختن هیزم یا هر نوع سوختی که برای شومینه ها کاریرد دارد صدایی آرامش بخش و موزون در محیط ایجاد میکند. شاید بتوان کاربرد شومینه ها را امروز در محیط مسکونی و تجاری بیشتر از جنبه دکوراسیون داخلی و دکوراتیو به شمار آورد.

 

انواع شومینه ها از لحاظ نوع سوخت

شومینه های گازی

شومینه های اتانولی

شومینه های برقی

شومینه های تبخیری

 

شومینه های گازی: این نوع شومینه با گاز شهری کار میکند و از لحاظ گرما دارای حرارت بالایی است. شومینه های گازی نیاز به دودکش و هدایت دود به بیرون دارند

شومینه های اتانولی یا الکلی : این نوع شومینه با سوخت الکل کار میکند، شومینه ی الکلی یا اتانولی نسل جدید شومینه ها میباشد. بیشترین جذابیت شومینه های اتانولی زیبایی شعله است ، شعله های طبیعی و نامنظم در کنار حرارت ملایم آن جلوه ی خاصی به فضا میبخشد. به دلیل فرآیند سوخت پاک و عدم وجود مونوکسید کربن نیازی به دودکش ندارند که همین امر موجب استقبال مشتریان میشود.

اندازه و ابعاد این شومینه ها سفارشی بوده و دارای نصب راحتی میباشند

شومینه های برقی : شومینه های برقی نسل جدید شومینه های دکوری میباشند که با برق کار میکنند ، این شومینه ها دارای صفحه ی ال ای دی و شعله های نمایشی میباشد ، سیستم گرمایش در این شومینه ها بصورت هیتر بوده که میتوان فقط در حالت نمایشی شعله یا گرمایش و شعله استفاده کرد.اندازه ی شومینه های برقی سفارشی بوده که میتوان در ابعاد و اندازه های مختلف سفارش داد.

 

شومینه های تبخیری : این شومینه ها با مخزن آب که دارند آب را به بخار تبدیل کرده و با شعله ی نمایشی که دارند جلوه ی خاصی به فضا میدهند ، استفاده اشز شومینه های تبخیری علاوه بر زیبایی چشم نواز شما را از استفاده ی دستگاه های بخور بی نیاز میکند.

 

برای سفارش انواع شومینه ها در استان کردستان ، کرمانشاه ، ایلام و آذربایجان غربی میتوانید با آتلیه ی طراحی و معماری کیواران تماس بگیرید و از نمونه های موجود بازدید و سفارش دهید. در کیواران منتظر شما هستیم

 

 

باز کردن چت آنلاین
چت آنلاین
سلام