بازسازی و نوسازی ساختمان

Renovation of the building بازسازی و نوسازی ساختمان

اصولا بازسازی ساختمان به سلسله کارها و روندی اطلاق میشود که ما برای بهینه سازی ، بروزرسانی و نوسازی ساختمان موجود با قدمت چندساله انجام میشود ، معمولا در پروسه ی نوسازی و بازسازی ساختمان ما سازه و استراکچر اصلی بنا را حفظ و با توجه به شرایط موجود نسبت به اجرای کار اقدام میکنیم.

اصولا بازسازی و نوسازی ساختمان یک کار کاملا تخصصی بوده و باید تمام جوانب احتیاط را برای انجام تغییرات بکار گرفت ، و در کلامی شفاف تر باید گفت که این موضع کار مهندسی است.

با توجه به وضعیت ملک و قیمت ها منطق ترین راه خرید یک خانه ، دفتر یا محل کار با عمر چند ساله ست ، سپس با هزینه ای منطقی آن را با نظارت یک تیم مهندسی مسلط به طرح و شکل دلخواه خود درآوریم

آتلیه طراحی و معماری کیواران با تخصص چند ساله ی خود در زمینه ی بازسازی و نوسازی ساختمان در کنار شماست ، کافیست به ما زنگ بزنید تا از مرحله ی خرید ملک و ارزیابی پتانسیل آن به صورت مشاوری دلسوز و حرفه ایی در کنار شما باشیم.

 

 دلایل بازسازی و نوسازی ساختمان

فرسودگی بنا :

ممکن است یک بنا یا یک ساختمان به دلیل طول عمر بالا و عوامل طبیعی دچار نشست ، ترک و احتمال ریزش بعضی دیوارها شده باشد که میتوان با بازسازی بنای موجود را برای چند سال دیگر حفظ کرد.

تغییر کاربری:

بسیار محتمل است یک ملک مسکونی داشته باشید و بخواهید کاربری آن را تغییر دهید یا یک فضای موجود در ساختمان را به یک دفتر کار یا سالن اجتماعات تبدیل کنید یا یک واحد در مجتمع تجاری را به مطب یا دندانپزشکی تبدیل کنید که در این صورت باید با متخصص بازسازی صحبت کنید تا نسبت به بررسی زیرساخت ها و موانع و فرصت ها یک برنامه و پلان به شما تحویل دهد.

تغییر دکوراسیون:

طبیعی است شما یه خانه نوساز را که خریده اید بخواهید به دلخواه خود از داخل تغییر دهید ، یا بعد از چند سال زندگی کردن در یک آپارتمان به دنبال تغییر دادن فضاهای داخلی باشید  اینجاست که باید با ما تماس بگیرید ، آتلیه طراحی و معماری کیواران با تجربه و تخصص کافی در امر بازسازی و نوسازی ساختمان در کنار شماست تا رویای شما را واقعیت ببخشیم.

مراحل بازسازی ساختمان

مشورت با یک تیم متخصص در بازسازی

بازدید آپارتمان ، خانه یا دفتر کار شما توسط تیم بازسازی

برگزاری جلسه و ثبت درخواستها و ایده های شما

تهیه ی پلان و وضعیت کلی بنا ، فرصت ها و محدودیت

برآورد زمان و هزینه

عقد قرارداد و استارت پروژه

 

ما به عنوان تیم کیواران از ابتدا تا پایان پروژه در کنا شما هستیم که رویای شما را به واقعیت تبدیل کنیم ، کافیست با ما تماس بگیرید.

 

گالری پروژه های بازسازی

ابتدا بهتر است تفاوت بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان بررسی شود. مرمت و بازسازی ساختمان از تعمیرات ، بسیار گستره‌ تر است و تنها به محدود نمی‌شود. بعد از انتخاب درست شرکت بازسازی ساختمان مسکونی ، تعمیرات از بخش های زیربنایی شروع شده و تا دکوراسیون داخلی ادامه دارد. هزینه بازسازی ساختمان نیز بر اساس نوع بازسازی و پیچیدگی ها و نکات آن تعیین می شود. خدمات بازسازی منزل در واقع راهکاری اقتصادی در مقایسه با تخریب و ساخت یک ساختمان جدید است؛ به خصوص زمانی که فرصت کوتاهی برای اعمال تغییرات وجود دارد.

 

هزینه بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان مسکونی بهترین روش برای تغییر و تجدید بنا است. چه بخواهید به عنوان صاحب ملک این کار را خودتان انجام دهید و چه قصد مشارکت در اجرای بازسازی ساختمان داشته باشید، محاسبه هزینه بازسازی ساختمان مهم ترین دغدغه ی شما خواهد بود. بهترین شرکت بازسازی ساختمان خدمات محاسبه هزینه های بازسازی را به صورت حرفه ای برای شما انجام خواهد داد. اما در همان ابتدای امر و پیش از شروع کار لازم است لیست شرکت های بازسازی ساختمان را تهیه کنید. برای محاسبه قیمت بازسازی ساختمان نیز می توانید با شرکت های پیمانکار مشورت کنید.

گالری بازسازی و نوسازی ساختمان مهندس ستوده

گالری بازسازی و نوسازی ساختمان اقای کهنه پوشی

باز کردن چت آنلاین
چت آنلاین
سلام