نمای ساختمان اولین عنصر ارتباط یک فرد از نظر بصری و حس زیبا شناختی با یک ساختمان است و امری بسیار ضروری است که نمای ساختمان شما متفاوت ، زیبا و چشم نواز باشد.

البته چشم نواز بودن را باید از دیدگاه زیبا شناختی در نظر گرفت و چنان باشد که تا حدودی بیانگر نقش عملکردی یک ساختمان باشد.

از نگاه دیگر نمای ساختمان ها به عنوان پوسته‌ی ساختمان جز مهمی از کالبد شهری بوده و شخصیت بصری یک شهر را نشان می‌دهند.

آتلیه معماری طراحی کیواران با درک این موضوع همواره کوشیده است تا کاربردی ترین و زیباترین طرح های ممکن را به کارفرمایان ارائه نماید، ما با در نظر گرفتن سلیقه و خواسته های کارفرما و تلفیق آن با ظوابط و آیین‌نامه های شهرسازی همواره راهکارهای مناسب و متناسب با کاربرد پروژه شما ارائه می‌دهیم.

در طراحی نما ما همواره به پیرامون ساختمان ، محوطه سازی و کلیت منطقه‌ی بنا می‌اندیشیم که در نهایت بتوانیم نمایی هماهنگ و همخوان با اطراف و تکمیل کننده محیط به شما ارائه نماییم.

تیم معماری کیواران با داشتن رزومه ایی قوی در غرب ایران در مبحث طراحی نماهای مسکونی، ویلایی، اداری و تجاری، بیمارستان‌ها و هتل ها توانسته است کارنامه موفقی از خود به جای بگذارد.

البته ناگفته نماند که همواره تیم طراحی کیواران در کنار طراحی های زیبا و بدیع، بحث اقتصادی پروژه و انتخاب مصالح و متریال های متناظر با سلیقه‌ی کارفرما و نیازهای پروژه را مد نظر قرار می‌دهد.

در سبک طراحی نما می‌توان به شکل های گوناگون نسبت به طراحی اقدام نمود اما شاید بتوان بیشترین کارهای طراحی نما را در سبک کلاسیک، مدرن و سنتی ایرانی قرار داد.

طراحی نما مدرن

در طراحی نمای مدرن باید از معماری مدرن و فرم ها و شکل‌های متناسب و جدید استفاده کرد اما متاسفانه امروزه معنی دیگری پیدا کرده است و بسیار دیده می‌شود که استفاده از شکل‌های نامتعارف و بهم‌ریخته افزایش یافته و به سوی مسیری کاملا متفاوت پیش می‌رود و به اصل طراحی مدرن که تاکید بر سادگی دارد در تضاد است.

شاید به عبارت دیگر بتوان مهم‌ترین تفاوت نما مدرن و کلاسیک را در حذف تزیینات پیچیده و حرت به سوی سادگی دانست.

در طراحی فضاهای تجاری شکل بیان موضوع کاملا متفاوت است و شما ناچارید برای نشان دادن و تاکید بر اصل جلب توجه از متریال ها و فرم‌های متفاوتی استفاده کرد.

تیم طراحی آتلیه معماری طراحی کیواران با درک این موضوعات شما را در رسیدن به بهترین طرح ممکن کمک کرده و از مرحله مشاوره تا برآورد منطقی هزینه ها و مدت زمان اجرا و حتی تا پایان و تکمیل پروژه در کنا شما خواهیم بود.