دکرا (decra)، سیستم  پوشش پیشرفته ی سقف‌های شیبدار  با ورق فولاد و پوشش سنگدانه ی طبیعی است که با بهره‌گیری از مدرنترین تکنولوژی و با بکارگیری آزمایشات مختلف و بیش از نیم قرن تجربه ی موفق و سربلند در کشور نیوزلند تولید می‌گردد. پوشش سقف دکرا بهترین و آخرین گزینه ی سقفهای شیبدار در دنیا به حساب می آید.

تولید تایلهای دکرا نتیجه 50 سال تحقیق و پژوهش محققین و پژوهشگران می باشد. هسته اصلی هر تایل از فولاد 4/0 میلیمتر فشرده تشکیل شده است که هر تایل شامل 7 شیار به طور افقی 7 لایه ی اصلی می شود.
کلیه تایلها  دارای یک ساختار منظم و مستحکم و قابل قفل شدن در یکدیگر می باشد که به منظور ایجاد یک سازه مستحکم و استوار ساخته شده اند.

سبک و مستحکم

روش نصب منحصر به فرد و ساختار همپوشانی و قفل شدنی تایلها در یکدیگر باعث شده است که تایلهای دکرا در بدترین شرایط آب و هوایی دوام آورند ودر برابر آتش، توفان های شدید همراه با باران سیل آسا و حتی زلزله به نحوه حسن عمل نماید.با این حال، سقف های ساخته شده از تایلهای دکرا با وزن 7 کیلوگرم در هر متر مربع، جزء سبک ترین سقف های موجود می باشد.
رنگ مناسب، طراحی مناسب
وجود سنگدانه های طبیعی با رنگهای متنوع کمال بخش طراحی های مدرن و سنتی در سازه است و به همین دلیل می تواند مناسبترین انتخاب مهندسین معمار، مهندسین و متخصصان باشد.

مورد تایید استانداردهای اروپا

یکی از خصوصیات بارز تایل های دکرا وجود سنگ و فولاد مستحکم می باشد. که این خصوصیت ،پوشش سقف شیبدار دکرا را قادر به برآورده نمودن الزامات سختگیرانه ترین آزمایشات می نماید.کمپانی معظم دکرا در سراسر جهان سخت ترین آیین نامه ها و استانداردها را رعایت نموده است.

مقاومت در برابر فرسایش

فولاد پوشش دار زینک آلوم ZINCALUME ® مقاوم در برابر خوردگی را انتخاب نمایید .
فولاد آغشته به زینک آلوم داری مقاومت طولانی مدت برابر خوردگی می باشد. این روکش با قدرت ماندگاری آلومینیوم و با مقاومت حفاظتی روی عملکرد بسیار خاصی در برابر خوردگی ایجاد می نماید و همین امر موجب می شود قدرت حفاظتی دکرا هشت برابر نسبت به گالوانیزه افزایش یابد.

گروه معماری و طراحی کیواران به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری تایل های دکرا (decra ) در استان کردستان و کرمانشاه آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی در غرب ایران میباشد. جهت صحت از خرید محصولات دکرا  به نوشته ی MADE IN NEWZEALAND BY AHI ROOFING  در پشت تمامی تایلها توجه فرمایید.

ویژگی‌های دکرا

دکرا زیبا و یکپارچه ـ سبک(7 کیلوگرم در هر مترمربع) ـ عدم نفوذ و جذب آب و عدم نیاز به عایق رطوبتی(10 سال ضمانت) ـ تایل دکرا مقاوم در برابر زلزله،باد، طوفان، گردباد(تا سرعت 200کیلومتر در ساعت)، تغییرات ناگهانی دما، آتش‌سوزی، یخ‌زدگی ـ تحمل در برابر بار متمرکز برف(360 کیلوگرم در هر مترمربع) ـ عدم پوسیدگی، خوردگی و فرسودگی ( 50 سال ضمانت ) ـ قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی  ـ دکرا انعطاف‌پذیر و قابل برش ـ پوشش سقف دکرا سازگار با محیط زیست ـ عدم تغییر رنگ در برابر تابش نور خورشید و ریزش سنگ‌ریزه‌ها بر اثر عوامل طبیعی (10 سال ضمانت) ـ قابل نصب در شیب 12 تا 90 درجه

انواع سقف شیب دار دکرا

تایل دکرا (شیک)

تایل دکرا (شینگل)

تایل دکرا (هیرتیج)

با مراجعه و بازدید از شوروم آتلیه معماری طراحی کیواران می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان استفاده کنید.

تیم مهندسی کیواران بهترین و منطقی‌ترین طرح را با کمک اکیپ اجرایی متعهد و کارآزموده به اجرا در خواهند آورد.

ما پروژه شما را بازدید، طراحی، برآورد هزینه می‌کنیم و پس از عقد قرارداد نسبت به اجرای آن اقدام می‌کنیم.🌺