بازسازی و نوسازی ساختمان تخصص کیواران است.

چرا بازسازی ساختمان

شاید برای بسیاری از دوستان جای سوال باشد که در این وضعیت قیمتهای بسیار بالای مسکن و آپارتمان و نیاز به یک واحد جدید راه چاره چیست؟
آیا با گرفتن وام میتوان آپارتمانی متفاوت تر تهیه کرد؟
برای حل مشکل طرح و نقشه موجود چکاری میتوان انجام داد؟
یا بعد از خرید واحد مسکونی دوست دارید تغییراتی انجام دهید اما ابهامات زیادی در مورد نحوه ی اجرا ،امکان اجرا ، زمان و هزینه ی مورد نیاز وجود داشته باشد که برای حل این موضوعات نیاز به مشاوری مسلط و یک تیم مهندسی با تجربه دارید که پاسخگوی تمام دغدغه های شما باشد.
تیم فنی و مهندسی که از آغاز تا پایان و تحویل پروژه در کنار شما باشد و با خیالی آسوده از پیشرفت کار و انجام پروژه ی خود لذت ببرید.

بهترین انتخاب شما آتلیه معماری و طراحی کیواران است .
آتلیه ی معماری و طراحی کیواران متخصص در بازسازی و نوسازی ساختمان است.آتلیه معماری کیواران متشکل از مهندسین معمار ،عمران و تاسیسات است که تمامی مراحل کار را پیش بینی و مشکلات احتمالی را در نظر میگیرندو رمان انجام پروژه را برای شما ترسیم و تعیین میکنند،برآورد ریالی و هزینه ی انجام پروزه هم بصورت دقیق به شما اعلام میشود تا بتواند تصمیم درستی بگیرید.

تعمیرات ، بازسازی و نوسازی پروژه های شما
باسازی و نوسازی خانه و محل کار شما مطابق با نظرات کارفرما از مرحله تخریب واحد های قدیمی تا تغییرات طراحی داخلی ، طراحی نما و همچنین اجرای صفر تا 100 پروژه مطابق با اصول بهینه سازی فضا و الزامات بازسازی ساختمان ها توسط مهندسین عمران و معمار آتلیه معماری کیواران در محدوده ی استان کردستان و غرب ایران انجام میشود

طراحی، نظارت و اجرا از قبیل:

1- طراحی و تعمیرات و بازسازی دکوراسیون داخلی،کناف و…

2- طراحی و تعمیرات بازسازی نمای ساختمان

3- طراحی و تعمیرات بازسازی کابینت آشپرخانه

4- طراحی و اجرای دکوراسیون مطب ؛ رستوران و فضاهای تجاری

5- طراحی و اجرای اتاق کودک

6- برآورد هزینه و مدت زمان اجرا به صورت دقیق

7- مدیریت پیمان و سرپرستی پروژه های شما

مهندسین آتلیه ی کیواران بهترین طرح های قابل اجرا را برای شما مشتریان عزیز طراحی و تا مرحله ی تحویل نظارت خواهند کرد. با ما تماس بگیرید تا پس از بازدید مشاوره های لازم را به شما داده و تمام جوانب کار را بررسی و تصمیم بگیرید.

Leave a Reply