قطعا شما هم در زمان خرید و انتخاب کاغذدیواری با سوالات گوناگونی مواجه شده اید.

چه نوع کاغذدیواری بخریم؟
از چه برندی کاعذدیواری انتخاب کنیم؟
رنگبندی کاملی وجود دارد؟
طرحها تازه و به روز هستند؟

پیشنهاد ما برای شما و تمام سوالهای ذهنتان انتخاب و خرید کاغذدیواری راش آلمان است.

کاغذدیواری راش آلمان برخلاف کاغذدیواری های چینی تولید شده از الیاف طبیعی است. متاسفانه در کاغذدیواری های تولید چین برای بصرفه بوئن و قیمت تمام شده پایین از وینیل یا پی وی سی به جای الیاف طبیعی استفاده میشود که خود میتواند عامل ایجاد مشکلات پوستی و تنفسی شود که متاسفانه این مسایل توسط فروشندگان عنوان نمیشود.
کاغذدیواری راش آلمان فاقد فرمالدیید است.(فرمالدیید ماده ی سرطانزا و دشمن سیستم تنفسی انسان است که متاسفانه در محصولات چینی به علت کیفیت بسیار پایین مواد اولیه برای بحث استقامت در مقابل شوینده ها و همچنین نور خورشید به کاغذدیواری افزوده میشود)
کاغذدیواری راش آلمان دارای طرح و رنگبندی به روز و سال اروپاست. مجموعه ی راش آلمان دارای طراحان اختصاصی کاغذدیواری از سراسر جهان است که با توجه به فرهنگ ها و رسوم ملت ها شروع به طراحی میکنند، برای مثال آلبوم باربارا طرحهای کاملا سنتی شرقی و آسیایی دارد و چنانچه در فکر خلق فضایی سنتی هستید آلبوم باربارای راش جوابگوی نیازهای شماست.
کالکشن کامل و بی نقص راش آلمان که شما را از گشتن و جستجوی اضافی نجات میدهد. کالکشن های کاغذدیواری راش آلمان مکمل یکدیگر بوده و تمام آنچه در ذهن شماست یکجا مشاهده میکنید.
راش آلمان تولید کننده ی اختصاصی کاغذدیواری مخصوص اتاق نوزاد،کودک و نوجوان است.که دارای بالاترین کیفیت و تولید شده از الیاف کاملا طبیعی است.

قیمت فروش کاغذدیواری های راش آلمان در سراسر ایران یکسان بوده و این موضوع برای حفظ حقوق مشتریان مدام رصد و پیگیری میشود.

امیدوارم با انتشار این نوشتار توانسته باشیم دلایل و شواهد قانع کننده ای برای انتخاب درست در اختیار شما گذاشته باشیم.

شما دوست گرامی و مشتری ارجمند میتوانید در استان کردستان برای تهیه ی کاغذدیواری های راش آلمان از شووروم آتلیه ی معماری و طراحی کیواران نمایندگی رسمی راش آلمان در استان بهره بگیرید.

Leave a Reply