کاغذدیواری راش آلمان با تنوع بسیار بالا و طرحهای جذاب به سبد محصولات کیواران اضافه گردید.

کاغذدیواری راش در کشور آلمان با قدمتی بیش از یک و نیم قرن  همچنان با قدرت در حال تولید است و این مجموعه را به بزرگترین و قدیمی ترین کارخانه تولید کاغذدیواری در آلمان و اروپا تبدیل کرده است. شاید از خود بپرسید چرا راش آلمان؟

برای جواب این سوال چند دلیل منطقی برای شما ذکر میکنیم :

1- راش آلمان به سلامتی تنفسی شما اهمیت فراوانی میدهد و در تولید محصولات خود از الیاف طبیعی و غیرآلرژی زا استفاده مینماید. برای همین شما میتوانید با خیالی آسوده از محصولات راش آلمان استفاده کنید.

2- شعار ما اینست دیوارهایتان را مانند اثر انگشتتان خاص و منحصربفرد میکنیم.برای این موضوع همین نکته کافیست که راش آلمان در طراحی کاغذدیواری های خود از برترین و مطرح ترین طراحان و افراد صاحب فن در طراحی کاغذدیواری های خود بهره میگیرد و شما با طرحهای بدیع ،جذاب و بدون تکرار روبرو هستید و طرحهای کاغذدیواری منزل و محل کار شما بر حلاف محصولات چینی و فیک ،جذاب و منحصر بفرد است.

3- تنوع بسیار بالا : راش با آینده نگری بسیار بالا و توجه ویژه به سلیقه ی افراد سخت پسند طیف بالایی از سلیقه ها را با تنوع بینظیر محصولات خود پوشش میدهد. آلبوم و کالکشن کودک و نوجوان راش آلمان در دنیا بینظیر است ، طرحهای فوق العاده برای پرورش استعدادهای کودکان و رنگهای جذاب قطعا کودک شما را شگفت زده خواهد کرد.

4-اکونومی و اقتصادی : راش آلمان در کنار تنوع بسیار بالای محصولات خود به تنوع قیمتی هم اهمیت داده و شما میتوانید متناسب با بودجه نسبت به خرید کاغذدیواری اقدام کنید . قیمت کاغذدیواری راش آلمان در سراسر ایران بصورت یکسان و شرکتی بوده و میتوانید با خیال راحت از قیمت خرید کنید.

 

آتلیه معماری و طراحی کیواران نمایندگی رسمی راش آلمان در استان کردستان همواره پذیرای شما دوستان و مشتریان گرامی برای بازدید از آلبوم ها و کالکشن های راش آلمان در شورووم خود است .همچنین شما میتوانید از مشاوره مهندسین معمار و طراحان داخلی در کیواران بهره بگیرید.

 

Leave a Reply