پس از مدتها انتظار کالکشن کاغذدیواری الیاف طبیعی،ضدآلرژی و نان وون minera از محصولات hohenberger آلمان رسید.

شاید با جرات بتوان این مجموعه را یک شاهکار دانست..شاهکار بینظیری که میتواند جوابگوی نیازهای مهندسین معمار ، طراحان داخلی و مشکل پسندان باشد.طرحهای بینظیر و رنگبندی های متفاوت در نگاه اول برای شما محسور کننده و شما را در جایتان میخکوب خواهد کرد..

کمپانی هوهنبرگر hohenberger آلمان از بزرگترین و مهمترین تولیدکنندگان پیشروی کاغذدیواری های متفاوت و ماندگار در اروپاست. این کمپانی شهرت خود را مدیون کاغذدیواری های بی نظیر و محسور کننده ی خود است. تولید کاغذدیواری های الیاف طبیعی ،ضدآلرژی و غیر حساسیت زای محصولات HOHENBERGER از ویژگی های دیگر این مجموعه است. این شرکت در چند سال اخیر توانسته است با تولید طیف بزرگی ار محصولات و طرحهای متفاوت توانسته است سلایق متعدد مشتریان خود را از سراسر جهان تامین کند.

آلبوم های چون DEVA , LATIFA ,MUSE استارت و آشنایی ما با کالکشن های هوهنبرگر آلمان بود. پس از آن مجموعه ی هوهنبرگر مجموعه ی اسپرت و بروزتری چون PEACE , LOVE  را وارد بازار کرد که طرحهای متفاوت و  سبک جدیدی را وارد کرد که استقبال مشتریان را در پی داشت و توانست در مدت کوتاهی تعداد زیادی از مشتریان با سلیقه های خاص را یا خود همراه کند، طرحهای متفاوت در کنار سبک های متفاوت از شاخصه های این کالکشن بود. هر چند که طرحهای ساده موجود در این مجموعه توانست مشتریان خاص خود را پیدا کند.

و حالا با دیدن کالکشن MINERA قطعا متعجب و شگفت زده خواهید شد. رنگبندی و طرحهای جذاب و تازه ، جان تازه ایی به پروژه های شما خواهید بخشید و همه را از انتخاب و حسن سلیقه ی شما متعجب خواهد کرد. به شما پیشنهاد میکنیم قبل از هر تصمیمی از این کالکشن جذاب بازدیدی داشته باشید.

روز هیجدهم خرداد ماه در شورووم کیواران از این مجموعه رونمایی خواهیم کرد..منتظرتان هستیم.. کیواران ارایه دهنده ی آورده های لوکس ساختمانی در غرب ایران.. کیواران را به دوستان خود معرفی کنید

 

 

Leave a Reply