بدون شک شما نیز در زمان انتخاب هر محصولی چنانچه به دنبال بهترین و برترین برند موجود در بازار متناسب با سلایق و خواسته های شما ، زمان زیادی را صرف جستجو و تحقیق در مورد آن محصول و موردهای مشابه میکنید. انتخاب و خرید کاغذدیواری یکی از حساس ترین و مهمترین قسمتهای دکوراسیون و چیدمان منزل است.

,HOHENBERGER کاغذدیواری هوهنبرگر آلمان,کاغذدیواری ضدآلرژی,کاغذدیواری الیاف طبیعی,کاغذدیواری کریستالی

چند سوال اساسی در زمان خرید کاغذدیواری ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد که قطعا داشتن اطلاعات کافی در این موارد کمک بزرگی به شما خواهد نمود.

1- چه نوع کاغذدیواری بخریم؟

2-از کجا خرید کنیم؟     3-آیا این طرح انتخابی برای فضای خانه ی شما مناسب است؟

همانگونه که بارها در مطالب و نوشته ها اشاره کرده ایم بهترین نوع کاغذدیواری کاغذهای الیاف طبیعی و نان وون است که برخلاف کاغذهای وینیل (پی وی سی) هیچگونه مضرات زیست محیطی و تنفسی برای شما ندارد، معمولا دیده میشود که مشتریان ضخامت و برجستگی کاغذدیواری برایشان مهم است اما آیا نیدانید کاغذدیواری های برجسته و ضخامت بالا اکثرا وینیل هستند؟ کاغذهای الیاف طبیعی کاغذهای نازک و لطیف هستند که به علت مواد مصرفی آنتی استاتیک و ضدآلرژی می باشند و بهترین گزینه ی انتخابی شما رابه خود اختصاص میدهند.

همواره برای خرید کاغذدیواری به دنبال خرید برندها و مارک های اروپایی باشید چرا که شرکت های اروپایی همواره دارای استانداردهای زیست محیطی، سلامت محوری مشتری و … بوده و فاقد هر گونه مواد آلرژی زایی میباشند. از دفاتر معماری خرید کنید که توسط فارغ التحصیلان و دانش آموختگان معماری دایر و نمایندگی برندهای معتبر اروپایی میباشند. از بسیاری از مشتریان شنیده ایم که مغازه های متفرقه کاغذدیواری های چینی را به نام محصول اروپایی به مشتری فروخته اند ، همواره در نظر داشته باشید کاغذدیواری های اروپایی تمامی مشخصات کشور و شرکت سازنده بر روی رول ها درج و حک شده است پس بدون تحقیق خرید نکنید. گروه معماری و طراحی کیواران به عنوان برترین ارایه دهنده ی کاغذدیواری های اروپایی و پارکت کایندل اتریش در غرب ایران همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان بوده و با توجه به حضور دانش آموختگان معماری در کیواران میتوانند شما را در انتخاب بهترین گزینه ی ممکن یاری نمایند. در شهرهای استان کردستان، کرمانشاه و ایلام میتوانید برای انتخاب بهترین و کامل ترین مجموعه ی کاغذدیواری از شوروم کیواران بازدید فرمایید.منتظر حضور گرمتان هستیم.

Leave a Reply