کاغذدیواری صدرصد قابل شستشو

 

برای شما نیز شاید پیش آمده باشد که به دنبال انتخاب و خرید کاغذدیواری باشید، ملاک های شما برای انتخاب کاغذدیواری چیست؟

ضخامت بالای کاغذدیواری ؟

– قابلیت شستشوی کاغذدیواری؟

– طرح و نقش کاغذدیواری؟

– قیمت کاغذدیواری؟

 

معمولا اولین و کلیدی ترین موضوع و خواسته ی بسیاری از مشتریان در انتخاب کاغذدیواری بحث قیمت و قابلیت شستشوی بالای کاغذدیواری است . اما از سوی دیگر مشتریانی هستند که مواد تشکیل دهنده و جنس کاغذدیواری برایشان مهم تر است.

حالا بد نیست نکاتی را در مورد کاغذدیواری قابل شستشو در اینجا ذکر کنیم . کاغذدیواری های قابل شستشو از جنس وینیل یا پی وی سی هستند، کاغذدیواری های وینیل چون جنس روکش از پی وی سی است 100% قابل شستشو و در مقابل نظافت کردن کاملا مقاوم هستند. کاغذهای وینیل معمولا دارای طرح های برجسته و ضخامت بالایی هستند. شاید این مزایا شما را ترغیب به انتخاب و خرید کاغذهای وینیل بکند.در چند سال اخیر با هجوم کاغذدیواری های وینیل ارزان قیمت چینی بازار را اشباع و تعداد زیادی از مشتریان را به سمت خود جذب کرد.

اما آیا میدانید کاغذدیواری های وینیل غیرقابل بازگشت به چرخه ی طبیعت است؟ آیا میدانید کاغذدیواری های وینیل میتواند باعث ایجاد حساسیت و مشکلات تنفسی در شما شود؟ آیا میدانید وجود مقادیر بالای رزین فرمالدیید به کاررفته در تولید کاغذدیواری های چینی عامل اصلی مشکلات و سرطان های دستگاه تنفسی است؟

متاسفانه به دلیل تلاش برای پایین ترین قیمت ممکن ار سوی بعضی از واردکنندگان در چین با بی کیفیت ترین سطح ممکن کاغذدیواری های چینی تولید و در بازار عرضه میشوند.

کاغذدیواری نان وون

اما از سوی دیگر این موضوع اگر به سلامت تنفسی خود اهمیت میدهید به دنبال انتخاب و خرید کاغذدیواری های نان وون یا الیاف طبیعی باشید. کاغذدیواری های الیاف طبیعی نسل جدید کاغذدیواری های ضدآلرژی و ضدحساسیت هستند مه از مواد و الیاف طبیعی ساخته میشوند. بهترین انتخاب شما برای انتخاب کاغذدیواری مجموعه ی نان وون و الیاف طبیعی است.

امیدواریم توانسته باشیم با انتشار این نوشته توانسته باشیم شما را در انتخابی آگاهانه تر کمک کرده باشیم. در نظر داشته باشید گروه معماری و طراحی کیواران ارایه دهنده ی برندهای اورجینال اروپایی در غرب ایران همواره آمادگی دارد که باربگر شما در بهترین انتخاب ممکن باشد، کارشناسان طراحی داخلی و مهندسین معمار گروه معماری کیواران همواراه آماده ی مشاوره و کمک به شما هستند.

Leave a Reply