انتخاب کاغذ دیواری برای  پشت تلویزیون

تولید و بازار کاغذ دیواری در سالهای اخیر با گسترش و تنوع فراوانی روبرو بوده است. در گذشته های نه چندان دور کاغذ دیواری ها بسیار محدود و فاقد تنوع در رنگ و طرح و جنس بودند. مثلا تمام دیوارهای یک منزل و یا ساختمان بزرگ و ویلایی  محدود به یک یا دو  طرح بود. اما امروزه  برای هر فضایی کاغذ دیواری متناسب با فرم و کاربری آن فضا تولید و عرضه میشود. و به همین خاطر دست طراحان و معماران داخلی در استفاده و ترکیب کردن رنگ ها و طرح ها باز و آزاد مطابق با سلیقه ی کارفرمایان است . تقریبا در چینش و چیدمان جدید کاغذدیواری ها تمامی دیوارها با یک تم و طرح پوشش داده شده  و فقط  یک دیوار به صورت مجزا  و کاربری خاص با یک طرح متفاوت پوشش داده میشود.

 

کدام دیوارها را متمایز از بقیه ی دیوارها  در نظر بگیریم ؟

معمولا  دیواری انتخاب میشود  که به عنوان کانون توجه  و مرکز دید فضای مورد نظر به شمار می آید. به عبارت دیگر گستردگی و وسعت دیوار میتواند فاکتور مناسبی برای انتخاب بهترین دیوار برای پوشش کاغذدیواری های خاص باشد.مرکز توجه در هال و پذیرایی یک آپارتمان  میتواند دیوار پشت تلویزیون یا اصلاحا دیوار tv باشد. همچنین دیوار هایی که مبلمان مهمان ها بر روی آن دیوار است میتواند انتخاب مناسبی برای پوشش کاغذدیواری های خاص باشد.

چه طرح هایی برای دیوار پشت تلویزیون استفاده کنیم ؟

انتخاب کاغذدیواری برای پشت تی وی یا  یک فضای متمایز امری شخصی و سلیقه ایی است ، اما حداکثر هماهنگی  با دکوراسیون منزل شما از لحاظ کلاسیک یا مدرن بودن مساله ی مهمی است که نباید نادیده گرفته شود. کاغذدیواری های ساده با پوشش کریستال میتواند گزینه ی مناسبی باشد. استفاده از کاغذدیواری های تیره و شلوغ کاملا اشتباه بوده و میتواند بسرعت برای افراد منزل خسته کننده و کسالت آور شود.

توصیه ی ما به شما کاغذدیواری های الیاف طبیعی با پوشش کریستال است.

,HOHENBERGER کاغذدیواری هوهنبرگر آلمان,کاغذدیواری ضدآلرژی,کاغذدیواری الیاف طبیعی,کاغذدیواری کریستالی

از کجا کاغذدیواری مناسب پشت تلویزیون بخریم ؟

بهترین انتخاب شما برای تهیه و خرید کاغذدیواری دفاتر معماری هستند که دارای شووروم کاغذدیواری و متخصصان طراحی داخلی بوده که میتوانند شما را در انتخاب بهترین طرح ممکن یاری کنند. گروه معماری و طراحی کیواران به عنوان ارایه دهنده ی متریال های خاص و لاکچری دکوراسیون داخلی به عنوان نماینده ی رسمی  کاغذدیواری های خاص و کریستالی آلمانی در غرب ایران میتواند اولویت شما در استان کردستان باشد، همچنین گروه کیواران ارایه دهنده ی پارکت لمینت کایندل اتریش به عنوان تنها پارکت مورد تایید معماران و طراحان داخلی دنیا از لحاظ تنوع طرح و کیفیت توانسته است افق جدیدی در معنا بخشیدن به متریال های خاص و متفاوت بگشاید. امیدواریم بتوانیم شما را در شورووم کیواران زیارت کنیم.

 

Leave a Reply