خرید پارکت لمینت در سنندج

پارکت لمینت یکی از برترین و بهترین گزینه های پوشش کف در  ساختمانهای مسکونی،تجاری و اداری به شما میرود. انتقال حس طبیعی چوب ،ایجاد فضایی گرم و خوشایند ، قابلیت جمع اوری و انتقال به محیط جدید را میتوان از مزایای اصلی کاربرد پارکت لمینتها برشمرد. کف پوشهای لمینت معایب سرد و سخت بودن سنگ و سرامیک ، جذب گرد و غبار محیطی و انباشت آلودگی موکت ، و… دیگر پوششهای کف را ندارند از این رو همواره به عنوان پوشش برتر و نهایی کف مطرح بوده و هر روز  بر تعداد مشتریان افزوده میشود.

قیمت KAINDL

چه برندی بخریم؟

با تعدد محصولات پارکت لمینت در بازار و تنوع قیمتها این سوال برای شما بوجود می آید  که  چه برند و مارکی بخریم ؟ یک پارکت لمینت خوب چه مزایایی دارد؟ آیا با ماده خطرناک فرمالدیید( عامل اصلی سرطان های سیستم تنفسی) آشنایی دارید؟

متاسفانه با افزایش تقاضا و کاربرد روزافزون پارکت لمینتها در بازار مارکها و برندهای متفرقه بسیار زیادی با تبلیغات بسیار و گاها عجیب از چین وارد بازار شد که خریداران را با مشکلات بسیاری روبرو کرده است.

شاید شنیده باشید پارکت لمینت با کلیک های پارافین خورده ضد آب است…یا پارکت لمینت های پشت فوم دار ….. متاسفانه بسیاری از این شعارهای تبلیغاتی صرفا برای فروش و عرضه ی محصولاتی است که دارای نقص در کیفیت بوده و پارافین و فوم دار بودن لمینت صرفا برای پوشاندن نواقص تولید میباشد. پارافینی که برای آغشته کردن کلیک ها بکار میرود در عرض چند هفته بسته به شرایط محیطی خشک شده و از بین میرود و اتفاقا منبع خوبی برای جذب و انباشت گرد و خاک در میان کلیک هاست. توجه داشته باشید هیچ پارکت اروپایی و برندهای اورجینال از پارافین و فوم چسپیده به پارکت استفاده نمیکند.

شاید به جرات بتوان پارکت لمینت کایندل اتریش را به عنوان پارکت شماره 1 اروپا و آمریکا معرفی کرد. پارکت لمینت KAINDL به عنوان یکی از پیشگامان تولید و عرضه ی پارکت لمینت در جهان توانسته خود را به عنوان آخرین گزینه ی معماران و طراحان داخلی در دنیا مطرح کند.

استفاده از چوب طبیعی و درجه 1 در تولید کایندل ، عدم استفاده از رزین فرمالدیید، دریافت تمامی استانداردهای زیست محیطی ، جوایز متعدد انجمن های معماران و طراحان داخلی اروپا و آمریکا ، بروزرسانی و تولید محصولات جدید و اورجینال است که پارکت لمینت KAINDL را محبوب همگان کرده است.

به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید هر محصولی حتما از کالکشن 2018 کایندل اتریش در شوورووم گروه معماری کیواران بازدید فرمایید.

kaindl laminate flooring

از کجا بخریم؟

چنانچه شما در غرب ایران شامل کردستان ،کرمانشاه و ایلام قصد خرید پارکت لمینت کایندل اتریش را دارید به گروه معماری کیواران ، نمایندگی رسمی و انحصاری کایندل در غرب ایران مراجعه فرمایید .

گروه معماری کیواران با در اختیار داشتن تیم فروش قوی، تیم طراحی داخلی و تیم اجرایی کارآزموده و مطمین میتواند بهترین گزینه ی شما برای یک انتخاب ناب باشد. رزومه ی قوی ما شما را آسوده خواهد کرد که از ابتدای انتخاب تا انتهای تحویل و اتمام پروژه در کنار شما خواهیم بود …

یک خرید خوب و متفاوت را با کیواران تجربه کنید…

Leave a Reply