گروه معماری و طراحی کیواران ارایه دهنده ی محصولات لوکس و لاکچری معماری داخلی و خارجی ساختمان در غرب ایران برای ادامه ی راه و پایبندی به رعایت حقوق مشتریان  در ارایه ی با کیفیت ترین متریال های روز جهان،اقدام به جذب نمایندگی کاغذدیواری های هوهنبرگر آلمان نمود.

چرا کاغذدیواری هوهنبرگر؟؟

محصولات هوهنبرگر تولید اورجینال آلمان و شامل طیف وسیعی از کاغذدیواری های الیاف طبیعی و ضدآلرژی با رویکرد زیباشناسی و متفاوت بودن میباشد که توانسته است نظر معماران و طراحان داخلی دنیا را به خود جلب کند، چرا که طرح های بدیع و دلفریب همراه با پوشش کریستالی و برجسته هر بیننده ای را محو تماشای خود میکند.

هوهنبرگر با تولید محصولات سوپر لوکس و لاکچری دست مهندس معمار و طراح داخلی را باز گداشته تا به فراخور نیاز و سلیقه ی هر کارفرما بتواند محیطی جدید و متفاوت را خلق کند و این خود نقطه قوتی مهم در بحث طراحی و معماری داخلی بشمار میرود.

مهمترین ویژگی محصولات هوهنبرگر آلمان بحث طبیعی بودن الیاف و عدم استفاده از فرمالدیید در تولید کاغذدیواری است، این مجموعه ی الیاف طبیعی غیرآلرژی زا بوده و سلامت تنفسی و پوستی شما را در محیط کار و زندگی تضمین میکند.

قبل از خرید تحقیق کنید..

متاسفانه بیشتر محصولات کاغذدیواری و پارکت لمینت موجود در بازار ایران که قیمتهای پایینی دارند و باعث جذب عده ای زیاد از مصرف کنندگان به خود میشوند حاوی مقادیر بالای از رزین فرمالدیید بوده که همین ماده ی فرمالدیید به عنوان عامل اصلی سرطان های دستگاه تنفسی و مشکلات پوستی به شما میرود. در محیط بسته ی محیط و خانه  تمامی فرمالدییدی که تصعید و بخار میشود از طریق تنفس وارد بدن انسان میشود و برای کودکان و خردسالان بیسار خطرناک تر از بزرگسالان است.. عدم اطلاع رسانی صحیح و درست برخی فروشندگان در مورد محصولات پایین قیمت بازار که اکثرا تولید چین و ترکیه هستند، حق انتخاب و مقایسه برای مشتری نمیگذارد.

گروه معماری و طراحی کیواران به عنوان تنها ارایه کننده 3 برند جهانی در غرب ایران شامل:  سقف: (DECRA) محصول نیوزیلند،کف: پارکت لمینت (KAINDL) محصول کشور اتریش و کاغذدیواری های HOHENBERGERآلمان و trame ایتالیا توانسته است محصولاتی فاخر و شایسته ی شما مشتریان گرانقدر تهیه و توزیع نماید.امیدواریم بتوانیم همواره در کنار شما عزیزان باشیم

 

Leave a Reply